The Brand of

KDE KOUPIT

SÍDLO SPOLEČNOSTI:
SELENA BOHEMIA S.R.O.

Na Strži 65/1702,
140 00 Praha 4,
Česká republika
IČ.: 26472481


KANCELÁŘ:
SELENA BOHEMIA S.R.O.

Masarykova 307,
411 56 Bohušovice nad Ohří,
Česká republika
IČ.: 26472481

Kontakt

tel.: +420 416 532 004
fax: + 420 416 532 007
mail: infocz@selena.com

ładowanie mapy...
Ředitel společnosti

Petr Ševčík
tel.: 416 532 004
petr.sevcik@selena.com

Marketingový a produktový manažer

Jaromír Kuncl
tel.: 416 532 004
jaromir.kuncl@selena.com

OBCHODNÍ ŘEDITEL

Tomáš Jistel
tel.: 416 532 004
tomas.jistel@selena.com

Hlavní učetní

Anežka Kadeřábková
tel.: 416 532 004
fax: 416 532 007
anezka.kaderabkova@selena.com

Distributoři systémů zateplování a stavebních hmot

VOSA-MVS, s. r. o. 
Dr. E. Beneše 80 
257 51 Bystřice 
kontaktní osoba: Milan Vosátka 
tel.: +420 777 764 231 
milanml@vosa-mvs.cz

www.vosa-mvs.cz

Stavebniny HB servis s.r.o.
Ostravská 494 Sviadnov
73 925 Sviadnov
kontaktní osoba: Jakub Zajac
tel.: +420 724 782 778
jakub.zajac@stavebninyhbservis.cz

www.stavebninyhbservis.cz

TERMO zateplení, s.r.o.
Havlíčková 3110/133a
76 701 Kroměříž
kontaktní osoba: Radomil Konečný
tel.: +420 736 194 534
konecny@termozatepleni.cz

www.termozatepleni.cz

LOGISTICKÉ ODDĚLENÍ

Zdeněk Bulvas
tel.: +420 412 375 560
zdenek.bulvas@selena.com

Kontakt distribuce systémů zateplování a stavebních hmot:

Monika Smulczyk
tel.: +48 784 985 796
monika.smulczyk@selena.com

www.selena.com

KONTAKTY

Zašlete svůj požadavek a naši konzultantni Vás budou brzy kontaktovat.

Vaše otázka:*

Vaše jméno:*

Telefon:*

e-mail:*

Informace o zpracování osobních údajů lze nalézt v Ochrana osobních údajů ve společnosti Selena Bohemia s.r.o.»

Zadejte prosím platný kód.

 

1 Středočeský kraj + Praha (jih-východ)

Radek Vorel

tel: 724 290 734

e-mail: radek.vorel@selena.com

2 Jižní Morava

Pavel Pazucha

tel: 724 313 762

e-mail: pavel.pazucha@selena.com

3 Střední Morava

Peter Špánik

tel: 724 202 169

e-mail: peter.spanik@selena.com

4 Severní Morava

Stavebniny HB servis s.r.o.

tel: 724 782 778

e-mail: jakub.zajac@stavebninyhbservis.cz

5 Královehradecký, Pardubický a Liberecký kraj

Patrik Fibiger

tel: 724 311 534

e-mail: patrik.fibiger@selena.com

6 Plzeňský kraj + okr. Písek, Strakonice, Prachatice, Jihočeský kraj

Petr Trnka

tel: 725 745 305

e-mail: petr.trnka@selena.com

7 Karlovarský a Ústecký kraj

Rudolf Held

tel: 602 579 191

e-mail: rudolf.held@selena.com


vyberte město