The Brand of
O nás:

O Seleně

Mise společnosti Selena

Poskytovat všem stavitelům na světě produkty a řešení, kterým mohou důvěřovat

Zdrojem  našeho poslání je dlouhodobá spolupráce se zákazníky ve stavebnictví po celém světě. Věříme, že - bez ohledu na zemi, kde pracují –  důvěřují výrobkům a řešením, která pro svou práci potřebují, stejně tak v důvěru danou jejich obchodním partnerům. Chceme přinášet důvěru. Pro nás je vzájemná důvěra založena také  na péči o životní prostředí a bezpečnost zákazníka, kterou zákazníkovi dodáváme prostřednictvím unikátních výrobních technologií. Skupina Selena je globální společnost zabývající se výrobou a distribucí produktů stavební chemie pro profesionální i hobby uživatele. Skupina zahrnuje 30 společností a moderní výrobní závody na výrobu PU pěn, tmelů, lepidel, zateplovacích systémů a hydroizolací. Selena byla založena v roce 1992 a stala se jednou z prvních společností, která nabízela moderní stavební chemii na území východní Evropy. Dnes patří Selena mezi 3 největší výrobce jednokomponentích PU pěn na světě a vytvořila efektivní distribuční síť v Evropě, Asii, Severní a Jižní Americe. Díky integrovanému výzkumu a vývoji s laboratořemi ve Španělsku, Polsku a v Číně Selena neustále expanduje s produktovou nabídkou. Ta je založena na specifických požadavcích zákazníků na různých trzích, při akcentu na měnící se trendy ve stavebnictví. Obchodně je Selena zastoupena širokým portfoliem mezinárodních i lokálních značek, které jsou určeny pro různé tržní segmenty, mj. Tytan Proffessional, Artelit Professional a Quilosa. • Prodej v 70 zemích světa
 • 30 společností v 18 zemích
 • 1700 zaměstnanců
 • 42 000 zákazníků a miliony uživatelů po celém světě
 • Jeden ze 3 největších výrobců 1K PU pěn na světě
 • High-tech výrobní závody ve Španělsku, Polsku, Číně, Jižní Koreji, Brazílii, Turecku a Rumunsku
 • Produktová specifikace pro potřeby jednotlivých regionů, trhů i individuálních potřeb zákazníků

Vysoká a konzistentní produktová kvalita, potvrzena renomovanými mezinárodními institucemi, stejně jako produktovými oceněními.

Od roku 2008 je společnost Selena zapsána na Varšavské burze.

Globální zkušenosti posbírané na různých trzích umožňují Seleně rychlý rozvoj a vývoj specifických řešení přizpůsobených jednotlivým potřebám uživatelů.

VÝROBNÍ ZÁVODY SELENA

(FMS) – Výroba PU pěn

(SEA) – Výroba tmelů

(ADH) - Výroba lepidel

(INS) – Zateplovací systémy a práškové směsi

(HYD) – Výroba hydroizolací

America

AMERIKA
Selena Sulamericana Ltda
Selena USA, Inc.

ZÁPADNÍ EVROPA
Selena Iberia – Quilosa S.L.U.
Selena Italia srl
Selena Deutschland GmbH

POLSKO
Selena FM S.A.
Selena S.A.
Orion PU Sp. z o.o.
Libra Sp. z o.o.
Carina Silicones Sp. z o.o.
Tytan EOS Sp. z o.o.
Matizol S.A.

STŘEDNÍ A JIŽNÍ EVROPA
Selena Bulgaria Ltd.
Selena Bohemia s.r.o.
Selena Slovakia s.r.o.
Selena Hungária Kft.
Selena Romania SRL
Euro MGA Product SRL

VÝCHODNÍ EVROPA A STŘEDNÍ ASIE
Selena Vostok OOO
Selena CA L.L.P.
TOO Big Elit
Selena Ukraine Ltd.

STŘEDNÍ VÝCHOD
Selena Yapı Malzemeleri Ltd.
Polyfoam Yalitim Sanayi ve Tic Ltd

ASIE
Selena Shanghai Trading Co., Ltd
Foshan Chinuri-Selena Chemical Co
Selena Nantong Building Materials Co., Ltd
Hamil - Selena Co. Ltd

O Tytan

Tytan Professional. Stavět s důvěrou

Tytan Professional nabízí široký sortiment výrobků, které jsou určeny pro použití ve stavebnictví a během dokončovacích prací. Výrobky Tytan Professional zahrnují tyto produktové skupiny: PU pěny, tmely, lepidla, ochranné prostředky na dřevo, hydroizolace, stavební pásky, přísady do malt a betonů a další. Na každém stupni výstavby či rekonstrukce nabízí výrobky Tytan Professional komplexní a efektivní řešení. Z tohoto důvodu jsou výrobky Tytan Professional uznávány a oceňovány profesionály všude na světě.

 • Komplexní řešení požadavků ve stavebnictví: montáž, tmelení, lepení, izolace, omítky a štukování, atd.
 • Efektivní a trvalé technické řešení – dlouhotrvající funkčnost 
 • Inovativní výrobky, které jsou vyvíjeny ve spolupráci s profesionálními stavbaři a jsou přizpůsobeny různým povětrnostním podmínkách a stavebním technologiím
 • Moderní složení výrobků, které jsou šetrnější k životnímu prostředí a zdraví uživatelů
 • Nejvyšší kvalita, která je potvrzena oceněními napříč světovými trhy
 • Mezinárodní produktová certifikace 
 • Produktová školení a technický support

Kariéra

Kde nás naleznete?

Selena Group je celosvětový holding založený na polském kapitálu, který vyrábí a distribuuje produkty stavební chemie. Skupina se skládá z 29 společností, zahrnujících 11 nejmodernějších výrobních závodů (6 továren v Polsku, továrny v Itálii, Brazílii, Turecku, Koreji, Číně a USA). Selena distribuuje výrobky ve více než 50 zemích světa a skrz vlastní obchodní společnosti působí na 16 trzích (Polsko, Rusko, Česko, Finsko, Kazachstán, Ukrajina, Bulharsko, Rumunsko, Maďarsko, Německo, Itálie, Brazílie, Turecko, USA, Jižní Korea a Čína).


Koho hledáme?

Dynamický rozvoj naší společnosti stejně jako mezinárodní působnost našich obchodních aktivit vyžaduje u našich zaměstnanců vynikající schopnosti a vysokou úroveň obchodní kultury. Proto jsme otevřeni lidem s excelentními schopnostmi a praktickými zkušenostmi hlavně v prodeji, marketingu a chemických technologiích. Naše strategie je založena na dvou základních hodnotách: vysoká kvalita našich produktů a inovace. Ocenili bychom, kdyby naši zaměstnanci plně spolupracovali na implementaci těchto hodnot a rozvíjeli stavební korporátní kulturu Selena Group.


Co nabízíme?

Úspěšní uchazeči získají práci hlavně v rozvíjejících se oblastech prodeje a marketingu. Implementujeme myšlenku Technika řízení podle cílů - Management by Objectives (MBO), která dovoluje našim zaměstnancům průběžný osobní rozvoj. MBO zároveň zahrnuje bonusový systém a adekvátní náhrady. Kvůli snaze podpořit naše zaměstnance v rozvíjení znalostí jsme ve většině našich poboček vytvořili vzdělávací fondy. Tyto fondy umožňují našim zaměstnancům účast na školeních, programech MBA a postgraduálních kurzech či jazykových kurzech.

Platební podmínky

Dovolujeme si Vás upozornit, že v případě nedodržení data splatnosti uvedeného na faktuře Vám budeme účtovat smluvní pokutu ve výši 0,05% za každý den prodlení.

Do doby úhrady zboží je toto zboží majetkem společnosti Selena Bohemia s.r.o.

Zprávy

zobrazit více

KDE KOUPIT

kde jsme

OBCHODNÍ ZÁSTUPCI

napište nám