The Brand of
Zprávy:

Mini Cooper vysoko ve vzduchu!

2011.05.25

Můžete zvednout Mini Cooper do výšky desátého patra? Selena dokázala, že díky Tytan Fixing Systems lze zvednout auto s hmotností více než jedna tuna desítky metrů vysoko, a to za použití pouze jedné chemické kotvy.

tytan_sk_mini_1.jpg

Pozoruhodnou událost bylo možné sledovat a obdivovat v areálu "Mrowka" – stavebniny v Brzesku, Polsko - jeden z obchodních partnerů Selena S.A.
Závitová tyč byla zakotvena v speciálně připraveném betonovém kvádru, který byl poté připevněn na několik metrů vysoké rameno jeřábu. Díky použití chemické kotvy Tytan Evolution, byl Mini Cooper vyzdvižen do výšky 25 metrů. Tento malý vůz váží více než tunu, jedna chemická kotva Tytan by však mohla zvednout mnohem těžší náklad.

tytan_sk_mini_2.JPG

Neobvyklé použití chemické kotvy Tytan Evolution prokazuje, že kotevní systém, který Selena nabízí, zajistí trvalé a velmi bezpečné upevnění. Chemická kotva, oproti standardnímu, mechanickému řešení, nevyvolává napětí, které by mohlo vést k možnému praskání podkladu poblíž rohů. Chemická kotva lépe rozkládá pnutí materiálů a je tak mnohem lepším řešením pro kotvení do starých či popraskaných povrchů.

Zprávy

zobrazit více

KDE KOUPIT

kde jsme

OBCHODNÍ ZÁSTUPCI

napište nám