fbpx

OCENĚNÍ TOP BUILDER 2012

24 února 2012

Během letošního slavnostního vyhlášení TopBuilder 2012, Selena v Polsku zlomila rekord v inovaci obdržením 5 „TopBuilder 2012“ sošek za své výrobky. TopBuilder je ocenění polského měsíčníku Builder, který se každý rok zabývá nejmodernějšími stavebními materiály.

Na slavnostním vyhlášení, které se konalo dne 6. prosince 2012, byla Selena mezi 46 společnostmi, které obdrželi cenu za své inovativní stavební výrobky. Selena obdržela 5 sošek Top Builder 2012, více než jakákoli jiná společnost v jednom roce v historii soutěže.

V tomto čtvrtém ročníku slavnostního vyhlášení byly oceněny výrobky Seleny: Tytan Professional těsnicí tmel Multi-Tool, Tytan Professional tmel na terasy a balkony, Tytan Professional speciální střešní tmel, Tytan Professional sanitární UPG Silikon a řada transparentních montážních lepidel ClassicFix a Multifix.

Za společnost Selena v Polsku, byli oceněni: Paweł Burdziakowski – marketingový ředitel, Joanna Pondo-Konopek – Výrobní manažer montážní chemie a Anna Jezierska – Produktová manažerka (která je odpovědná za 3 z oceněných výrobků).
– Inovace a vývoj výrobků jsou neoddělitelně spjaty se strategií Seleny, jsou její hlavní hnací sílou. „O tom svědčí nejen řada ocenění, které obdržela Selena dnes večer, ale v první řadě důvěra našich zákazníků” – řekl Pawel Burdziakowski, marketingový ředitel společnosti Selena v Polsku, krátce poté, co obdržel sošky.

Celkem bylo nominováno 5 výrobků společnosti Selena na vítěze TopBuilder 2012. První z nich je těsnicí tmel Multi-Tool – nový generace 3 v 1 tmelů, který vytváří mimořádně odolné a pružné spoje, a má širokou škálu využití. Tmel je obzvláště vhodný pro aplikace, kde jsou primární důvody vysoká flexibilita a přilnavost.

Tmel na terasy a balkony je druhý oceněný výrobek: – je určen pro těsnění a vyplňování mezer a trhlin v terasách a balkonech a ve stavebních konstrukcích. Vytváří trvanlivý, vodotěsný a pružný spoj, který je odolný vůči vibracím a změnám počasí.
Sanitární UPG silikon je dalším oceněným výrobkem. Obsahuje speciální antibakteriální a protiplísňové složení s postupným uvolňováním. UPG složení zajišťuje 5-letou ochranu proti houbám, plísním a bakteriím.

Soška TopBuilder 2012 také putovala do řady transparentních lepidel ClassicFix a Multifix. Řada se skládá ze třech produktů, které lze použít pro většinu montážních a dokončovacích prací.

Pátá soška byla pro specialistu střešních lepidel, který nabízí vynikající přilnavost na každém povrchu, včetně asfaltového, a to i při teplotách pod bodem mrazu.

Více informací o oceněných výrobcích na internetových stránkách www.tytan.cz, „Produkty“.