fbpx

Tytan Professional – Volba profesionálů

22 října 2009

Polyuretanová pěna Tytan Professional O2 65 z portfolia společnosti Selena Group – celosvětově působícího výrobce a distributora stavební chemie – dosáhla nejlepších výsledků v testech kvality, které v Kyjevu provedly přední společnosti zabývající se instalací oken a dveří. Jako vítěz obdržela PU pěna Tytan 65 titul „Volba profesionálů”. Účelem hodnocení bylo upozornit na nejlepší polyuretanové pěny na ukrajinském trhu.

K účasti v testu byli přizváni ukrajinští výrobci a distributoři PU pěn. Pozvání přijalo devět společností včetně společnosti Selena Ukraine se sídlem v Kyjevu. Pečlivou zkouškou prošly všechny klíčové parametry pěn včetně vydatnosti, post-expanze, odolnosti vůči stlačení, pracovní době a absorpci vody. Testy byly provedeny profesionálními instalátory oken a dveří, kteří PU pěny používají každodenně.

Tytan Professional O2 65 PU pěna se umístila na prvním místě žebříčku poté, co dosáhla nejlepších výsledků ve třech kategoriích: „Maximální vydatnost”, „Objemová stabilita” (která se skládá z minimální post-expanze a z nulového smršťování) a „Dobrá cena” (přepočítaná na 1l aplikované pěny). Vynikající výsledky potvrdily pravdivost reklamního sloganu pro Tytan 65, který zní „Silný jako vždy, bezpečný jako nikdy”.

Tytan 65 PU pěna s vysokou vydatností je součástí inovativní produktové řady O2, kterou Selena v současnosti uvádí na ukrajinský trh. Charakteristickou vlastností nové generace PU pěn je uživatelsky přívětivé složení – produkty Tytan O2 neuvolňují během aplikace škodlivé výpary MDI. Řada Tytan O2 je také více než rok dostupná na dalších trzích střední a východní Evropy. „Volba profesionálů” není první ocenění pro Tytan 65 PU pěnu z řady O2. Výrobek již získal zlaté medaile na Mezinárodní technické výstavě v Bulharsku a na Construct Expo Ambient v Rumunsku.

Cyklus testů probíhal v Kyjevě se sloganem „Pomoc při instalaci oken” a byl organizován odborným časopisem pro instalaci oken a dveří „Window Technologies“ a portálem www.fasadinfo.com. Na soutěž dohlíželi zástupci „Asociace ukrajinských výrobců světlopropustných staveb“ (Ассоциация „Украинские Производители Светопрозрачных Конструкций“) a vědeckého a výzkumného institutu „Kiev ZNIIEP” (Киев ЗНИИЭП – „Украинский зональный научно – исследовательский и проектный институт по гражданскому строительству”).

Selena vstoupila na ukrajinský trh před pěti lety. Selena Ukraine Ltd. se zabývá distribucí PU pěn, tmelů, lepidel, produktů pro střechy, stavebních pásek a ochranných prostředků na dřevo převážně pod značkou Tytan.